Droši bērnu laukumi Droši bērnu laukumi
Droši bērnu laukumi
TUV Uz galveno Lapas karte Rakstiet mums

Par mums

SIA Ksil Baltic ir lielākais bērnu rotaļu un sporta laukumu aprīkojuma pārstāvis Baltijā, kas veiksmīgi darbojas jau 15 gadus. Uzņēmuma darbības laikā ir piegādāti un uzstādīti vairāk kā 1900 rotaļu un sporta laukumi. KSIL bērnu rotaļu un sporta laukumi ir pieejami visā Eiropā, jo rūpnīcai ir patstāvīgi partneri vairāk kā 19 Eiropas valstīs.

KSIL bērnu rotaļu un sporta laukumu iekārtas tiek ražotas no kvalitatīviem materiāliem, izmantojot modernākās apstrādes tehnoloģijas. Vislielākais uzsvars tiek vērsts uz bērnu drošību, veselību un attīstību.

Ksil produkti tiek sertificēti Vācijā, Kvalitātes kontroles inspekcijā (TUV Product Service GmbH), saņemot „TUV” sertifikātu, kas apliecina, ka iekārtas tiek ražotas atbilstoši drošības standartam EN1176.

Iekārtas tiek ražotas dažāda vecuma bērniem, kā arī bērniem ar īpašām vajadzībām. Rotaļu laukumu iekārtu apstrādē tiek izmantotas 4 pamatkrāsas – dzeltena, sarkana, zaļa un zila, kuras eksperti ir atzinuši par bērniem visvieglāk uztveramām un atpazīstamākām krāsām. Ksil rotaļu laukumi padara vidi sakoptu, krāšņu un pievilcīgu. Ksil rotaļu laukumā bērns aktīvi un radoši pavada laiku, attīstot savu spēku, veiklību, izturību, kā arī komunikāciju ar citiem bērniem, kas palīdz bērnam iekļauties sociālajā vidē.

Ksil rotaļu laukumu iekārtas ir izturīgas pret ārējās vides iedarbību. Tās ir ekspluatējamas dažādos klimatiskajos apstākļos. Tās izcili funkcionē un pat intensīvi lietojot, saglabā sākotnējo pievilcīgo ārieni vēl ilgus gadus. Bez tam KSIL produktiem piemīt teicama cenas un kvalitātes attiecība.

Mēs rūpēsimies par to, lai katrā Latvijas novadā, pilsētā un māju pagalmā būtu sakopta un droša vide bērnu rotaļām. Bērnu rotaļu laukumi ir mūsu darba prioritāte.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par KSIL produktiem un cenām, sazinieties ar mūsu pārdošanas speciālistiem.
 

2011.gada 6.-9.septembrī piedalījāmies starptautiskā izstādē "IOG SALTEX", kas norisinājās Lielbritānijā Kentā.

Projekts īstenots sadarbībā ar LIAA (Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūra). Projekta Nr.ĀTA/2.3.1.1.1./11/31/028.

 

 

2012.gada 20.-22.martā piedalījāmies starptautiskā izstādē "EcoBuild 2012", kas norisinājās Lielbritānijā. Sīkāku informācija par izstādi meklējiet šeit : http://www.ecobuild.co.uk/ 

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar LIAA (Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūra). Projekta Nr.ĀTA/2.3.1.1.1./12/39/003.

 

SIA "KSIL Baltic" 08.05.2017. ir noslēgusi Līgumu ar LIAA Nr. SKV-L-2017/244 ERAF līdzfinansējuma saņemšanai darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” pasākuma „Starptautiskās konkurētspējas veicināšanas” ietvaros.

 

Dzelzavas iela 74 k1-1, Rīga LV-1082. Tālr.: 67546581, fakss: 67802716, ksil@ksil.lv. Autortiesības © SIA "Ksil Baltic", Visas tiesības aizsargātas.